Enerex Omega Wild 3 90 tbl. Zväčšiť

Enerex Wild Omega 3 180 kps.

O01

Nový produkt

Koncentrovaný rybí olej získavaný z  morských rýb (sardinky, makrely, ančovičky) v želatínovej kapsule pre jednoduchá podávanie - ideálna forma doplnenia Omega 3 tukov

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu získate 1 SMART POINTS. Váš účet bude navýšený o 1 SMART POINTS , ktoré môžu byť prevedené na zľavu 0,2 €.


18,0 €

Pridať k obľúbeným produktom

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1% Až do 0,4 €
3 2% Až do 1,1 €
4 3% Až do 2,2 €

Detaily

Nie všetkých tukov sa musíme obávať, tie dobré treba hľadať - Omega 3

Vynikajúci prírodný zdroj nenasýtených Omega 3 mastných kyselín, v pomere kyselín eikosapentaenovej (EPA) a dokosahexaenovej (DHA) 3:2 získaných z tuku voľne žijúcich rýb. Výskumy o Omega 3 mastných kyselinách poukazujú na priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém, hormonálnu činnosť , bunkovú integritu, mozgovú funkcie a kvalitu kože.

 

Esenciálne mastné kyseliny majú mnoho dôležitých funkcií

  • EPA (kyselina eikosapentaenová) je dôležitá pre výrobu prostaglandínov (skupina hormonóv) , pre funkciu imunitného systému , a navyše má aj protizápalove  účinky.
  • DHA (kyselina dokosahexaenová) je dôležitá pre bunkové štruktúry, pre mozog a nervové funkcie a taktiež oči.

 

Vyvážené zloženie kapsuly týmito kyselinami je kľúčová podmienka z hľadiska správneho vstrebávania a optimálnej využiteľnosti.

 

Ako účinkuje Wild Omega 3


• podporuje srdce: znižuje hladinu mastných kyselín ( triglyceridov , ktoré sú estermi vyšších mastných kyselín) , upravuje hladinu cholesterolu, znížuje krvný tlak a znižuje tendenciu zrážania krvi
• pomáha odstraniť zápal

• prispieva k zdraviu mozgu, bojuje proti neurodegeneratívnym ochoreniam a zlepšuje náladu
• podporuje imunitné funkcie, nervový systém a oči
• pomáha dostať kyslík do krvi a stabilizovať hladinu cukru v krvi

 

Jesť tučné ryby dvakrát týždenne alebo prijať 1000 až 3000 mg Wild Omega 3 rybieho tuku denne pomáha znížiť výskyt ochorenia srdca a mozgovej mŕtvice.

 

Vlastnosti produktu
Každá kapsula obsahuje 1000 mg Wild Omega 3 a je zmesou rybieho tuku z ančovičiek, makrel a sardiniek. To poskytuje 180 mg Omega 3 EPA (kyselina eikosapentaenová) a 120 mg Omega 3 DHA (kyselina dokosahexaenová) a 36 mg DPA (kyselina dokosapentaenová). Na výrobu Wild Omega 3 sa používa tuk získavaný z rýb zo severného Atlantiku (sardinky, makrely, ančovičky), upravený na získanie 18% EPA, 12% DHA, a 3,6% DPA. Je očistený šetrným spôsobom ale tak aby neobsahoval žiadne ťažké kovy a teda čo najčistejší Omega-3 olej.

Každá kapsula obsahuje:

Eikosapentaenová kyselina (EPA)                               180mg

Dokosahexaenová kyselina (DHA)                              120mg

Dokosapentaenová kyselina (DPA)                             36mg

Obal kapsuly: želatína, glycerín a voda.

 

Dávkovanie: užívajte 1 kapsulu 1-3 x denne s jedlom, alebo ako odporučí lekár.

 

Zopár užitočných informácií o omega tukoch aj na našom blogu:

Prečo sú dôležité omega tuky pre naše zdravie?

WILD OMEGA 3 - Esenciálne mastné kyseliny

Výživový doplnok

Balenie:  180 kps.

UPOZORNENIE:  Na zabezpečenie originality pôvodu a kvality našich výrobkov je  každý ENEREX výrobok označený špeciálnou holografickou ochrannou známkou. Za výrobky, ktoré takto označené NIE sú, neručí distribútor ani výrobca. Preto na našom e-shope  pre  Vašu maximálnu spokojnosť  ponúkame len certifikované produkty.

Recenzie

Napísať recenziu

Enerex Wild Omega 3  180 kps.

Enerex Wild Omega 3 180 kps.

Koncentrovaný rybí olej získavaný z  morských rýb (sardinky, makrely, ančovičky) v želatínovej kapsule pre jednoduchá podávanie - ideálna forma doplnenia Omega 3 tukov