Ako môže pomôcť Serrapeptáza

Tu nájdete informácie ako Vám môže pomôcť enzým Serrapeptáza. Ak by ste predsa len nenašli odpovede na otázky, ktoré hľadáte, môžete nás s Vašou otázkou kontaktovať na email: info@smartvit.sk a my Vám odpovieme.

Update 28.10.2022

Od apríla 2020 je predaj Serrpapetázy pozastavený v celej Európskej Únii. Dôvodom  je  formálny legislatívny proces. Keďže tento proces už trvá dlhšiu dobu a dopyt po obľúbenom produkte Serrapeptáza neutícha (naše úrady napriek aktívnej spolupráci nespracovali zaradenie Serrapeptázy do zoznamu povolených látok v rámci EÚ), po dlhom hľadaní vám predstavujeme produkt, ktorý vám svojimi účinkami  vie byť nápomocný porovnateľne ako Serrapeptáza.

 

Profivit REVIT plus je kombinácia enzýmu nattokináza s kurkumínom a piperínom,  vďaka kombinácii enzýmu nattokináza a extraktu z kurkumy dokáže vo väčšine prípadov plnohodnotne zastúpiť účinky momentálne nedostupného produktu Serrapeptáza.

 

Je to enzým štiepiaci fibrín a vďaka výťažku z kurkumínu a piperínu je súčasne aj protizápalový, čím poskytuje porovnateľné účinky ako obľúbená Serrapeptáza. Viac info nájdete aj TU

Nákupný košík