fbpx

Ako premeniť nazbierané SMART body na zlavový kupón

Milí naši zákazníci.

Tí z Vás, ktorý svoje nákupy vykonávajú ako zaregistrovaný užívatelia majú po úspešnej objednávke na svojom SMART konte viacero vernostných bodov (SMART body), ktoré je možné premeniť na zľavu v € na Vaše budúce nákupy. Keďže sme sa v poslednom čase čoraz viac stretávali s otázkami ako môžete Vaše nazbierané SMART body premeniť na zlavový kupón, pripravili sme pre Vás tento jednoduchý návod ako na to.

Krok 1 – Prihlásenie sa do účtu

Pre to aby ste mohli uplatniť Vaše SMART POINTS je nutné aby ste sa prihlásili do svojho účtu. Pre prihlásenie musíte kliknúť na tlačítko „Môj účet“ v pravom hornom rohu obrazovky.

 

Krok 2  – Vyplnenie prihlasovacích údajov

Následne treba vyplniť prihlasovacie údaje (email a heslo) ktoré ste si zvolili pri prvej registrácií.

Krok 3 – Vstup do sekcie SMART POINTS

Po úspešnom prihlásení sa Vám objaví úvodné menu Vášho osobného účtu. Tu treba zvoliť sekciu „SMART body & odmeny“

Krok 4 – Transformovanie SMART bodov na zľavové poukážky

Ako už ste v minulosti svoje objednávky realizovali ako registrovaný užívateľ v sekcii „SMART body & odmeny” nájdete počet nazbieraných vernostných bodov z jednotlivých objednávok ktoré môžete teraz transformovať na zľavové kupóny kliknutím na tlačidlo „Uplatniť zľavu“

Následne vyberiete koľko bodov chcete uplatniť  a stlačíte tlačidlo Uplatniť zľavu.

Po kliknutí na tlačidlo Uplatniť zľavu Vám systém automaticky vygeneruje zlavový kupón ktorý môžete použiť pri svojich nákupoch

Krok 6 – Skopírovanie zlavového kódu

Následne sa vám v sekcii SMART body & odmeny objaví vygenerovaný zlavový kupón ktorý má platnosť po dobu jedného roku a môžete ho použiť pri vašich ďalších nákupoch.

Krok 7 – Použitie zlavového kódu

Vygenerovaný zľavový kód vložte pri Vašej ďalšej objednávke, pri súhrne objednávky do políčka Kód kupónu a kliknite na použiť kupón. Hodnota kupónu sa Vám následne odpočíta od hodnoty objednávky.

(V prípade už vygenerovaného kódu Vám systém ponúkne túto možnosť automaticky)

Po stlačení tlačidla Použiť kupón Vám systém automaticky z celkovej sumy odráta hodnotu Vami vygenerovaného zlavového kupónu. Z novou výslednou sumou môžete teraz dokončiť Váš nákup.

 

 

TIPY:

  • Zľavovú poukážku môžete generovať vždy až po prebratí vašej predchádzajúcej objednávky.
  • Pozor na situáciu keď Vám zlavová poukážka môže znížiť cenu pod 85€ a tým pádom Vám bude systém automaticky účtovať poštovné.
  • V prípade ak by ste mali nejaké nejasnosti neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom a my Vám ochotne poradíme.
Nákupný košík