fbpx
smartvit-cesta-za-zdravim

Vaša opora na ceste za zdravím – Smartvit

Milí priatelia,

Každý sem tam asi zažije pocit, keď  musí viesť boj s lenivosťou a pohodlnosťou. Prídeme z práce, niekedy vyčerpaní viac alebo menej a vnutorný pocit nám hovorí „treba si ísť zacvičiť“. Pár minút s touto myšlienkou pobojujeme a výsledok? Tí aktivnejší z nás rýchlo nahodia tenisky a už niekde behajú, tí druhí podľahnú pohodliu doma a oddychujú. Podobne je to aj so stravovaním. Namiesto pár mínutovej prípravy domáceho chutného jedla vyhľadáme najbližšiu pizzeriu alebo fastfood.

Na nezaplatenie je pocit, keď v takýchto nerozhodných chvíľkach máte poblízku niekoho, kto Vám s rozhodnutím pomôže. Poďme si spolu zaplávať, poďme spolu do prírody, urobme si na večeru rybu, daj si kúsok tohto šalátu, páči sa jablko. 

Chceme byť pre Vás motivaciu, oporou a podnecovačom v uvažovaní o starostlivosti o Vaše zdravie. Byť tými, ktorí Vám prinášajú informácie, nápady a ponúkajú pomoc. Veríme v to, že človek je plnohodnotne šťastný, keď je spokojná jeho duša aj telo. Pre starostlivosť o zdravie tela  máme širokú ponuku vitamínových doplnkov, pripravujeme odborné informácie ako postupovať pri rôznych zdravotných problémoch, ponúkame pomoc. Avšak dbáme aj na to, aby sme Vás motivovali k pozitívnemu prístupu,  k životnému štýlu v pohybe a s úsmevom v súlade s prírodou. Hľadáme riešenia ako sa problém dá riešiť, nie ako sa nad problémom trápiť. Chceli by sme Vás motivovať, aby ste mysleli predovšetkým na prevenciu a šli sa zdravím aktívne.  

 Váš Smartvit

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík