fbpx

Zdravé srdce

90,00 

Kombinácia enzýmu Enerex Serrapeptáza a prípravku Kompava Omega-3 Vám môže pomôcť uržaťať vaše srdce zdravšie

Nakúp a získaj 9 SMART body!

Kombinácia enzýmu Enerex Serrapeptáza 120000 su 180 kps a prípravku Kompava Omega-3 100 kps Vám môže pomôcť uržaťať vaše srdce zdravšie.

 

Enerex Serrapeptáza 120 000 SU 180 kps.

Serrapeptáza (Serrapeptase) je prírodný proteolytický enzým, izolovaný z baktérie, ktorá nevyvoláva ochorenia (enterobaktéria Serracia E 15) a ktorý má v ľudskom tele široké využitie. Serrapeptáza (Serrapeptase) sa prirodzene nachádza v malých množstvách aj v moči. Pri podaní Serrapeptázy v podobe výživového doplnku prechádza tráviacim traktom cez tenké črevo do krvného obehu. Serrapeptáza sa veľmi dobre znáša a nepreukazujú sa vedľajšie účinky, ktoré by negatívne ovplyvňovali pacienta. Nesprávnym užívaním sa znižuje priaznivý účinok výživového doplnku.

 

Kompava Omega-3 100 kps

Omega-3 mastné kyseliny sú pre organizmus veľmi dôležité a vyskytujú sa predovšetkým v tučných morských rybách. Omega-3 mastné kyseliny si naše telo nevie vytvoriť samé, preto je potrebné ich hladinu v tele neustále dopĺňať. Najnovšie výskumy ukazujú, že väčšina populácie má nedostatok omega-3 mastných kyselín. Ich prísun je odporúčané zvýšiť najmä z dôvodu, že majú priaznivý vplyv na zníženie hustoty krvi – bránia zhlukovaniu krvných doštičiek vedúcich k mozgovej mŕtvici, udržujú správnu hladinu cholesterolu a správnu činnosť mozgu – zlepšujú koncentráciu a pamäť. Omega-3 mastné kyseliny podporujú normálny stav zraku, keďže majú veľmi priaznivý účinok na sietnicu oka.

Omega-3 mastné kyseliny sú tvorené kyselinou eikozapentaénovou (EPA) a dokozahexaénovou (DHA). Pre ľudský organizmus sú tieto dve mastné kyseliny absolútne nevyhnutné a ich nedostatok vedie k degenerácii tela v mnohých smeroch.

Prijímanie Omega-3 mastných kyselín je dôležitý aj pre tehotné ženy, aby zabezpečili dieťatku správny vývoj mozgu. Taktiež zabezpečia lepší priebeh tehotenstva vďaka udržaniu zdravých ciev a dobrého krvného tlaku.

Nedostatok omega-3 mastných kyselín sa môže prejaviť zvýšenou únavou, suchou pokožkou, zhoršenou pamäťou a koncentráciou, lámaním nechtov a vlasov či zápchou.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zdravé srdce”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík
Zdravé srdceZdravé srdce
90,00 
Nakúp a získaj 9 SMART body!