fbpx

Doprava a platba

Aké spôsoby doručenia si u nás môžete zvoliť?

Slovenská pošta – 1. trieda

Svoju objednávku si vyzdvihnete osobne na príslušnej pošte, na základe oznamu o jej uložení, ktorý Vám pošta donesie do poštovej schránky. V prípade zaslania Slovenskou poštou – 1. triedou doručenie zvyčajne trvá 1 až 3 dni ( kým Vám do schránky príde oznam o uložení Vašej objednávky na pošte).

Cena tohto spôsobu doručenia je 2,40 € s DPH.

Slovak parcel service kuriér

Vašu objednávku Vám doručí kuriér SPS do 24 hodín od odoslania balíka  (v rámci pracovných dní). Kuriér Vás v deň doručenia telefonicky kontaktuje, aby sa s Vami dohodol, kedy Vám objednávku doručí. Doručunie je zvyčajne medzi 8:00 až 16:00. V prípade, že v tomto čase sa nachádzate mimo miesta bydliska, nechajte si objednávku doručiť napríklad do práce a to tak, že vyplníte adresu doručenia inú ako fakturačnú adresu.

Cena tohto spôsobu doručenia je 3,6 € s DPH.

Slovak parcel service Balíkovo

Vašu objednávku Vám doručíme do vybraného odberného miesta Balíkovo 

Cena tohto spôsobu doručenia je 3,0 € s DPH.

Objednávky expedujeme do 24 hodín. Objednávky prijaté do 11:00 expedujeme ešte v daný deň.

Objednávky v hodnote tovaru nad 85 € s DPH Vám zasielame ZADARMO !

Akými spôsobmi môžete u nás platiť?

Dobierka (spoplatnená)

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí  kuriérovi, alebo na pošte (podľa toho, aký spôsob doručenia si zvolíte). Tento spôsob platby môžete využiť pri všetkých spôsoboch doručenia.

Ceny za dobierku:

Slovenská pošta – 1,2€

Slovak parcel service – 1,2€

Platba prevodom vopred (bez poplatku navyše)

Za objednávku zaplatíte vopred bankovým prevodom a to na základe platobných údajov, ktoré Vám po Vašom potvrdení objednávky pošleme e-mailom (číslo účtu a variabilný symbol). Objednávku Vám následne pošleme ihneď po tom, ako nám Vaša platba príde na účet (expedovanie objednávky bude teda oneskorené o dobu spracovania bankovej transakcie). Tento spôsob platby môžete využiť pri všetkých spôsoboch doručenia.

Platba pomocou STRIPE (bez poplatku navyše)

Za objednávku zaplatíte vopred pomocou platobnej karty vydanej ľubovolnou bankou na zabezpečenom portáli a to na základe vygenerovaných platobných údajov na portáli STRIPE, Objednávku Vám následne pošleme ihneď po tom, ako nám Vaša platba príde na účet (expedovanie objednávky bude teda oneskorené o dobu spracovania bankovej transakcie). Tento spôsob platby môžete využiť pri všetkých spôsoboch doručenia.

Nákupný košík