Enerex Memoria 120 kps Zväčšiť

Enerex Memoria 120 kps

A10

Nový produkt

Memoria pomáha udržať Vaše schopnosti ako myslenie, vnímavosť, pamäť, spomienky a pozornosť v dobrom stave.

Jednotková cena 0,2 €/kapsula

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu získate 2 SMART POINTS. Váš účet bude navýšený o 2 SMART POINTS , ktoré môžu byť prevedené na zľavu 0,4 €.


24,0 €

Pridať k obľúbeným produktom

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1% Až do 0,5 €
3 2% Až do 1,4 €
4 3% Až do 2,9 €

Detaily

Udržujte svoju mozgovú silu plne nabitú pomocou tejto pokročilej receptúry  rastlinných látok. Tento produkt kombinuje tie najlepšie bylinnné látky, ktoré sú dávno známe svojimi vlastnosťami a spája ich do konečného prostriedku na posilnenie mozgových schopností.

Náš mozog je úžasný, plní množstvo funkcií ale treba sa tiež o neho starať.  Pre svoju správnu funkciu potrebuje viacero  vitamínov a minerálov.  Je to podobné ako auto ak si nedáme olej do motora, po čase jazdenie sa motor  opotrebuje a pokazí. V USA je 5 000 000 ľudí (rok 2016) s Alzheimerovou chorobou ( postupne zabúdajú až nakoniec nevedia kde sú a ako sa volajú) keď k tomu prirátame ďalšie ochorenia mozgu, demencie je ich ešte omnoho viac.   Jednoducho o náš mozog sa tiež treba starať a dať mu potrebné dôležité výživné látky.

Produkt Memoria  obsahuje dávno známe a časom preverené, dôkladne preskúmané rastliny, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na duševné schopnosti.  Memoria obsahuje 5 najvyššie hodnotených látok, ktoré pomáhajú zvýšiť prítok krvi a živín do mozgu, môžu  zlepšiť pamäť, môžu pomôcť  zlepšiť   krátkodobú a dlhodobú  pamäť a môžu zlepšiť vaše sústredenie a  koncentráciu.

Pomáha riešiť  viaceré  problémy v takej  zložitej štruktúre ako je  ľudský mozog. Špeciálne zlúčeniny v starostlivo vyvážených koncentráciách v produkte Memoria dodávajú mozgu potrebné látky aby ste si mohli udržať dobré duševné zdravie a spoľahlivú pamäť.

 

Máte pocit zhoršovania pamäti?   Skúste pomôcť  vašej pamäti a duševnej sviežosti s bylinkami. Užívanie produktu Memoria môže pomôcť  zlepšiť vaše kognitívne funkcie ( myslenie, reakcie, pamäť). Chemické zložky  bylín, ktoré tvoria zloženie Memorie môžu podporovať zdravú infraštruktúru mozgu a poskytujú pre jeho funkciu nevyhnutné živiny a antioxidanty.

 

Vlastnosti Enerex Memoria  

Enerex Memoria obsahuje rastlinné látky Katarant ružový, Bakopa drobnolistá ( Bacopa monnieri), zelený čaj, Ginko biloba, a fosfatidylserín. Všetky tieto látky podporujú zlepšenie mozgových kognitívnych funkcií čo bolo preskúmané vo viacerých vedeckých štúdiách.

Ginko biloba je jednou z  najznámejších bylín na podporu pamäti. Ginkgo biloba je najstarším známym živým druhom stromu. Výťažok z jeho listov sa používa po stáročia v tradičnej medicíne. Niektoré výskumy potvrdzujú, že extrakt z Ginkgo biloba zvyšuje prietok krvi do mozgu a zlepšuje kognitívne funkcie.  Ginkgo biloba zlepšuje prietok krvi  rozširovaním malých ciev (kapilár), čo zvyšuje zásobovanie mozgu kyslíkom a živinami. To je veľmi dôležité pre starších ľudí,  u ktorých sú krvné cievy  pre sklerózu zúžené.  Gingko sa ukazuje sľubné  vo výskume na liečbu demencie a Alzheimerovej choroby. Ginkgolid-B, aktívna zložka v prípravku Ginkgo, podľa výskumov dokázala, že znižuje zápal. Bylinové flavonoidy v kombinácii s ginkgolidom tak môžu poskytnúť ochranu mozgu.

 

Extrakt zeleného čaju: Zelený čaj je zdrojom polyfenolov, ktoré majú silnú antioxidačnú ochranu. Je obzvlášť bohatý na katechín (typ polyfenolu). Zápal v mozgu zvýšený stresom, zlá diéta, lieky a vystavenie toxínom vytvárajú voľné radikály, ktoré spôsobujú poškodenie buniek. Tieto poškodenia môžu zhoršiť duševné schopnosti a urýchliť demenciu. Vystavenie voľným radikálom môže byť obzvlášť škodlivé, keď mozgové tkanivo neobsahuje adekvátne množstvo antioxidantov a ďalších  živín potrebných pre ochranu pred chronickým zápalom. Starnúci mozog  má nižšie hladiny týchto živín v dôsledku zlej výživy a zníženej absorpcie živín. Niektoré štúdie ukazujú, že denné doplnenie extraktu zo zeleného čaju môže posilniť váš mozog.

 

Katarant ružový (Catharantus roseus, Madagascaqr periwinkle,  Rose periwincle.) Používa sa  od 1960 v Európe  na zlepšenie pamäti a obnovenie kognitívnych schopností pri zhoršovaní mozgových funkcií vekom. Listy z rastlín Katarantu majú neuroprotektívne vlastnosti (ochraňujúce mozog) a môžu zlepšiť prietok krvi v mozgu. Popri svojej schopnosti pomôcť zvýšiť celkovú mozgovú silu môže byť Katarant  užitočný pri liečbe stavov, ktoré profitujú zo zvýšeného krvného obehu v mozgu (ako  je zotavovanie sa po  mozgovej mŕtvici).  

Fosfatidylserín (PS): Fosfatidylserín je prírodná látka v tele, ktorá tvorí hlavnú časť vonkajšej  membrány buniek. Pomáha udržiavať bunkové funkcie, najmä v mozgu. PS pomáha živinám prechádzať do buniek a pomáha vylučovať odpad z buniek. PS podporuje správne reakcie mozgu na stres a podporuje komunikáciu neurónov. Telo môže vyrábať fosfatidylserín, ale najviac ho  dostáva z potravín. (PS doplnky sú vyrobené z kapusty alebo sóje.) Fosfatidylserín sa využíva pri zhoršení  duševného stavu súvisiaceho s vekom, na zlepšovanie myslenia a zlepšovanie atletického výkonu.

 

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri): V ayurvédskej medicíne je bylinka Bakopa drobnolistá už viac ako storočie používaná na zlepšenie činnosti  mozgu. Bacopa sa používa na omladenie nervových a mozgových buniek, na zlepšenie pamäti a poznávacích (kognitívnych) funkcií. Známy Dr. Mehmet Oz odporúčal Bakopu povedal: "Bacopa monnieri vás urobí rozumnejšími, vylepšuje pamäť a pomáha lepšie sa sústrediť." Výskumy ukazujú, že zložky tejto bylinky nazývané bacosidy môžu zlepšovať duševnú sviežosť a učenie. Užívanie bylinky Bacopa drobnolistá môže  zlepšiť poznávacie funkcie a tiež znižovať pocity úzkosti ako i posilňovať pamäť. Hoci účinky Bacopy boli študované u starších pacientov, zdá sa, že Bacopa monnieri má význam aj u  mladých ľudí, na zvýšenie duševnej výkonnosti. Hlavným účinkom  Bacopy drobnolistej je podpora komunikácie neurónov. Robí to tým, že zvyšuje rýchlosť, s akou môže nervový systém komunikovať zvýšením rastu nervových zakončení, nazývaných tiež dendrity. Bacopa monnieri je tiež antioxidantom.

ZLOŽKY: Každá vegetariánska kapsula obsahuje:

Účinné látky

Phosphatidylserin
   (Phosphatidylserine-obohatený s nie-GMO soyový lecitínom)

50 mg

Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) štandardizovaný max. 80% celkových Catechinov, 3% Kofín

50 mg

Bacopa drobnolistá (Bacopa monnieri, 20:1, 500 mg DHE*) štandardizovaná na 55% Bacosides A & B

25 mg

Ginkgo Biloba listy (Ginkgo Biloba, 50:1, 1000 mg DHE*) štandardizované na 24% Flavonoidových Glycozidov & 6% Terpénov Lactonov

20 mg

Katarant ružový (Catharantus roseus, Madagascaqr periwinkle)

5 mg

Nemedicinálne zložky:   Stearát, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, hypromelóza (kapsula vegetariánskej celulózy). K tomuto vzorcu nie sú pridané žiadne ďalšie zložky. * Sušené bylinné ekvivalenty.

POUŽITIE

Dospelí: Užite 2 kapsuly 2 krát denne s jedlom alebo podľa pokynov lekára. Konzultujte lekára za účelom použitia po 12 týždňoch. Pred užívaním sa poraďte s lekárom, ak: máte nedostatok železa, poruchu pečene alebo máte príznaky ťažkostí s pečeňou (napríklad bolesť brucha, tmavá moč, žltačka); ste tehotná, dojčíte alebo užívate lieky na diabetes, vysoký krvný tlak alebo záchvaty; máte nízky krvný tlak. Nepoužívajte, ak užívate zdravotné produkty, ktoré ovplyvňujú koaguláciu krvi (napríklad riedidlá krvi, rybie oleje, náhrady faktora zrážanlivosti, kyselinu acetylsalicylovú, ibuprofén, vitamín E), pretože to môže zvýšiť riziko spontánneho krvácania. Užívanie Bacopa monnieri na prázdny žalúdok môže spôsobiť nevoľnosť, kŕče, nadúvanie. Môže spôsobiť nevoľnosť, sucho v ústach a únavu. Ak by sa vyskytla precitlivenosť; v takom prípade prerušiť používanie.

Tieto všeobecné informácie sú poskytované výlučne na vzdelávacie a záujmové účely a v žiadnom prípade by nemali byť interpretované ako diagnostika, poradenstvo alebo odporúčanie liečby akejkoľvek choroby alebo zdravotného stavu a nemali by nahradiť lekársku pomoc alebo starostlivosť. Obsah je "ako je" bez vyjadrení alebo záruk, vyjadrených alebo implikovaných. Vždy konzultujte kvalifikovaného zdravotníckeho pracovníka. Neprehliadajte, neodkladajte alebo neprerušujte lekárske ošetrenie na základe informácií obsiahnutých v tomto dokumente. www.enerex.ca

Recenzie

Napísať recenziu

Enerex Memoria 120 kps

Enerex Memoria 120 kps

Memoria pomáha udržať Vaše schopnosti ako myslenie, vnímavosť, pamäť, spomienky a pozornosť v dobrom stave.

Jednotková cena 0,2 €/kapsula