Enerex Gluko Check 90 tbl.

A11

Nový produkt

Zmes vitamínov, minerálov a rastlinných látok, ktoré sa pre svoje pozitívne vlastnosti používajú pri reguláciií hladiny cukru v krvi.

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu získate 3 SMART POINTS. Váš účet bude navýšený o 3 SMART POINTS , ktoré môžu byť prevedené na zľavu 0,6 €.


36,9 €

Pridať k obľúbeným produktom

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1% Až do 0,7 €
3 2% Až do 2,2 €
4 3% Až do 4,4 €

Detaily

Zistili vám lekári zvýšenú hladinu cukru v krvi (poruchu glukózovej tolerancie) alebo  cukrovku II typu? 

Gluko Check Vám s jeho jednoduchým užívaním môže pomôcť zvládať  tieto problémi.

Ak už máte cukrovku alebo sa  snažíte predísť „stareckej" cukrovke tak okrem zdravého stravovania vám Gluco Check môže pomôcť udržať si správnu hladinu cukru v krvi.

Pomôžte si vyrovnať hladinu krvného cukru.

Produkt Gluco Check ponúka prirodzený spôsob k vyrovnaniu hladiny cukru v krvi. Patentované zložky spomaľujú rýchlosť vstrebávania cukrov. Vitamíny skupiny B, špecializované chelátové minerály a rastlinné extrakty pomáhajú vášmu organizmu regulovať hladiny glukózy a inzulínu, zlepšujú citlivosť na inzulín a znižujú túžbu po sladkostiach.

Zložky Gluco Checku prirodzene zlepšujú reguláciu glukózy tým, že:

  • znižujú rýchlosť vstrebávania sacharidov a škrobov,
  • znižujú glykemický index a vyrovnávajú ich vplyv na hladinu cukru v krvi.

Prípravok obsahuje dôležité vitamíny a minerály. Tieto môžu pomôcť zlepšiť a udržať dostatočnú citlivosť inzulínu. Môžu tiež pomôcť k vyrovnanému  metabolizmu krvného cukru na bunkovej úrovni pomocou minerálov, ktoré zlepšujú využitie glukózy. Rastlinné extrakty môžu tiež pomôcť znížiť chuť na sladkosti. 

Vysoká hladina cukru  a jej následky.

Ak je pri cukrovke vysoká hladina cukru v krvi, najdôležitejšie je  zníženie hladiny cukru v krvi. Avšak zvýšený cukor v krvi je len príznakom, nie príčinou problému. Skutočným problémom je hladina hormónu inzulínu, ktorá by tiež  mala byť kontrolovaná. Príčinou je pravdepodobne diéta s vysokým obsahom rafinovaných uhľohydrátov a potravín, ktoré zvyšujú zápal.

Čo môžete teraz urobiť?

Najdôležitejšími faktormi je zníženie hladiny inzulínu na normálne hodnoty a zvýšenie citlivosti -schopnosti inzulínu dostať živiny (glukózu) do buniek.  Je potrebné aby ste  si prispôsobili stravu,  na  základe konzultácie s odborníkom zostavili vhodný jedálniček pestrý na vyváženú stravu vhodnú pre diabetikov.  Diabetici majú vyššie požiadavky na mnohé živiny. Doplnenie kľúčových vitamínov a minerálov môže zlepšiť kontrolu hladiny cukru v krvi, pomôcť predchádzať alebo zmierniť vývoj veľkých komplikácií a posilniť imunitné funkcie na zníženie infekcií u diabetikov.

Teraz môžete vyskúšať prípravok Enerex Gluco Check v zvýhodnenej cene namiesto 48,60€  a to s 24% zľavou len na 36,90€. Neváhajte akcia platí len do vypredania aktuálnych skladových zásob.

Zloženie prípravku Gluco Check Enerex

Chróm: je dôležitý  pre využitie  inzulínu pri metabolizme sacharidov, tukov a bielkovín v potravinách. Štúdie ukazujú, že chróm môže zvýšiť glukózovú toleranciu u diabetikov 2. typu. (Časopis American College of Nutrition, publikovaný online v júni 2013)

Zinok: Zinok je potrebný pri produkcii a metabolizme inzulínu. Nedostatok zinku môže prispieť k rozvoju cukrovky 2. typu. (Am J Med 1986)

Horčík: Pacienti s cukrovkou- diabetici majú často nedostatok horčíka, ktorý je rozhodujúci pre správny metabolizmus glukózy a jeho nedostatok môže prerušiť sekréciu inzulínu a zvýšiť inzulínovú rezistenciu podľa veľkej Harvardskej štúdie. (Diabetes, 2004)

Mangán:  je potrebný pre správne fungovanie enzýmov, vstrebávanie  živín a vývoj kostí. Jeho nedostatok je bežný u diabetikov a môže byť dokonca aj súčasťou príčin cukrovky. (Biol Trace Elem Res, 2008)

B-komplex vitamíny  pomáhajú telu premieňať sacharidy z potravy na palivo (glukózu). Podľa zdravotníckeho centra Univerzity Marylandu Vitamíny B pomáhajú telu používať tuky a diabetici typu 2 majú často vysoké hladiny tukov a cholesterolu v krvi.

Kyselina alfa-lipoová (ALA) Omega 3: Tento antioxidant je v mnohých štúdiách spojený so zníženou rezistenciou na inzulín a tým aj s reguláciou krvného cukru. Môže pomôcť pri diabetickej neuropatii. (In Vivo, 2000)

Gymnema Sylvestre: Táto tradičná ájurvédska rastlina pomáha blokovať chute na cukor a môže tiež zvýšiť produkciu inzulínu,  obnovením beta buniek v pankrease, kde sa tvorí inzulín. Preukázala sľubné výsledky  pri  kontrole cukrovky v štúdiách, vrátane výskumu na Harvardskej lekárskej škole. (Diabetes Care, 2000).  Gymnema Lesná List 25g - Gurmar (lat. Gymnema sylvestre) je liana dorastajúca dĺžky až 8 m. Domovinou rastliny je India, kde je známa viac ako 2000 rokov a je súčasťou tradičnej Ajurvédskej medicíny. Má popredné miesto medzi indickými bylinami kde je nazývaná Gur - mar, čo možno preložiť ako zabíjač cukru. Hlavnou obsahovou látkou je peptid (Gurmarin). Na fytoterapeutické účely sa používa list,  ktorý sa užíva vnútorne formou odvaru. Gymnema lesná prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi, podporuje metabolizmus glukózy a tuku. Ovplyvňuje chuť k jedlu a je doporučovaná pri kontrole telesnej hmotnosti.

Pohánka: Štúdie ukazujú, že pohánka môže pomôcť k miernemu zvýšeniu citlivosti na inzulín a umožniť diabetikom znížiť množstvo inzulínu potrebné na udržanie krvného cukru pod kontrolou. (Evidovaný doplnok Alternat Med 2010)

Škoricovník  čínsky  Cassia Cinnamon: zlepšuje schopnosť buniek absorbovať glukózu a zvyšuje spracovanie glukózy až o 20-krát. (Diabetes Research and Clinical Practice, 2003)

Indický ženšen, Ashwagandha:  Táto osvedčená ayurvedická rastlina  môže pomôcť znížiť hladinu cukru v krvi pri cukrovke typu 2 a znížiť riziká spojené s cukrovkou, ako je napríkld prírastok hmotnosti. (Univerzita Pai Chai, Kórea, 2010)

Každá vegetariánska kapsula obsahuje:

Glucevia® (Jaseň štíhly, European Ash, Fraxinus excelsior, GI3 + Nuzhenide 36.7 mg, semeno/plod)

333.3 mg

InSea2® (Hnedá morská riasa, Brown Seaweed, Norwegian Kelp, Ascophyllum nodosum, 20:1, 1667 mg DHE*, Iodine 25 mcg, Polyphenols 8.35 mg, thallus)

83.35 mg

InSea2® (Chaluha bublinatá Brown Seaweed, Kelpware, Fucus vesiculosus, 20:1, 1667 mg DHE*, Iodine 25 mcg, Polyphenols 8.35 mg, thallus)

83.35 mg

Ašvaganda, (Indický ženšen, Ashwagandha, Withania somnifera, 8% Withanolide, koreň) 

41.7 mg

Gymnema Lesná (Gymnema sylvestre, 10:1, 333 mg DHE*, listy)

33.3 mg

DL-Alpha Lipoová Kyselina

16.7 mg

Vitamin B3 (Niacinamide )

16.7 mg

Vitamin B5 (Pantoténová kyselina, Ca-d-Pantothenate)

16.7 mg

Škoricovník   čínsky (Cassia Cinnamon, Cinnamomum aromaticum, 20:1, 133.4 mg DHE*, kmeňová kôra)

6.67 mg

Magnesium (HVP Chelate^) 

6.67 mg

Riboflavin (Vitamin B2)

6.67 mg

Thiamine (Vitamin B1) Hydrochloride

6.67 mg

Vitamin B6 (Pyridoxine HCl)

6.67 mg

Zinok (Zinc Picolinate)

1.67 mg

Mangán (HVP Chelate^)

0.33 mg

Vitamin B9 (Folate, Kyselina Folová)

66.7 mcg

Vitamin B12 (Cyanocobalamin) 

66.7 mcg

Vitamin B7 (Biotin)

33.3 mcg

Chróm (Chromium (III) Picolinate)

33.3 mcg

Pohanka (HVP Chelate^)

1.67 mcg


Nemedicinálne látky: rastlinný magnézium stearát, microcryštalická celulóza, SiO2, hypromelloza (kapsula z rastlinnej celulózy).

Žiadne ďalšie látky nie sú pridané.

* DHE Equivalent sušenej rastliny.
^Hydrolizovaná rastlinná bielkovina(ryžová), Bielkoviny(na aminokyseliny naviazané minerály) – NO MSG
Gluvecia® je registrovaná značka NATUREX Inc. 
InSea2® je registrovaná značka innoVactiv Inc.

Dávkovanie

Dospelí: Užívajte 1 kapsulu trikrát denne, 30 minút pred jedlom obsahujúcim škrob alebo jedlom s vysokým glykemickým indexom. Zapiť kapsulu môžete pohárom vody.

Užívajte kapsule niekoľko hodín pred alebo po užívaní iných liekov alebo podľa pokynov lekára.

Pred užívaním sa poraďte so zdravotníckym pracovníkom. Užívanie s alkoholom, inými liekmi alebo prírodnými látkami so sedatívnymi vlastnosťami sa neodporúča.

Prerušte užívanie a poraďte sa so svojím lekárom ak by ste mali príznaky hypoglykémie vrátane pocitu úzkosti, závratov, trasenia, potenia, nevoľnosti alebo bolesti hlavy alebo  precitlivenosť, napr. alergie. Môže spôsobiť podráždenie žalúdočnej sliznice a reflux.

Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte; precitlivený alebo alergický na škoricu, peruánsky balzam alebo jód; ak máte reflux kyseliny, žalúdočné alebo črevné vredy; ak máte ochorenie pečene, pijete alkohol alebo užívate acetaminofén.

Recenzie

Napísať recenziu

Enerex Gluko Check 90 tbl.

Enerex Gluko Check 90 tbl.

Zmes vitamínov, minerálov a rastlinných látok, ktoré sa pre svoje pozitívne vlastnosti používajú pri reguláciií hladiny cukru v krvi.