Enerex Essentials 90 tbl. - vitamíny a minerály

V03

Nový produkt

Prípravok, ktorý dodáva organizmu antioxidačnú podporu, obohatenú o prírodné enzýmy, vitamíny, aminokyseliny, esenciálne mastné kyseliny a ďalšie výživné látky.

Jednotková cena 0,25 €/tableta

Viac detailov

Produkt je momentálne vypredaný. Dostupný na sklade bude: viď nižšie.

Zakúpením tohto produktu získate 1 SMART POINTS. Váš účet bude navýšený o 1 SMART POINTS , ktoré môžu byť prevedené na zľavu 0,2 €.


19,2 €

Pridať k obľúbeným produktom

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1% Až do 0,4 €
3 2% Až do 1,2 €
4 3% Až do 2,3 €

Detaily

Enerex ESSENTIALS

Výživový doplnok  - multivitamín

Balenie: 90 kps.

 

Enerex ESSENTIALS nájdete aj v týchto cenovo ZVÝHODNENÝCH BALÍKOCH 

Balíček zdravia - Essentials + Omega more

Balíček dovolenka - Essentials + Black oregano

Kombinácia vitamínov, minerálov a tráviacich enzýmov. Vitamíny v produkte Enerex ESSENTIALS sú vyvážené v správnom pomere, minerály sú  chelátované pre maximálnu absorpciu v ľudskom tele  a tráviace enzýmy a potraviny na zelenej báze poskytujú živiny a antioxidanty. Kompletné zloženie potrebných látok  v ľahko stráviteľnej a vstrebateľnej tablete.

Každodenná podpora

Telo má často nedostatok energie a sily, multitivitamíny sú jednoduchý spôsob, ako podporiť naše telo a poskytnúť mu základné živiny, ktoré potrebuje. Na základe 15 ročnej štúdie SONA - Suggested Optimal Nutrient Allowance, kde boli zistené a navrhnuté optimálne dávky a pomer, poskytuje vhodnú hladinu živín, pre zdravší život a ako prevencia  ochorení.

Enerex Essentials spája špičkové ingrediencie pre synergický efekt a pomáha telu prosperovať.  Náročné denné aktivity, príliš namáhavé cvičenie, stres, diéty, nedostatok energie alebo odpočinku, život v znečistenom životnom prostredí . To všetko vyžaduje zvýšenú starostlivosť a pozornosť. Práve preto je potrebné dopĺňať  multivitamíny a minerálne látky aby sme telo držali v zdravom stave.

 

Dopĺňať kombináciu multivitamínov a ( ideálne aj zdravých tukov)  je prospešné pre ľudí:

  •          aktívnych, ktorí denne cvičia alebo majú fyzicky náročnú prácu
  •          ktorí sú často v strese, prípadne pracujú pod tlakom
  •          ktorí veľa cestujú a ich telo sa stále prispôsobuje novému prostrediu
  •          ktorí neprijímajú dostatočné množstvo vitamínov v prirodzenej forme (odporúča sa 6-8 porcií ovocia a zeleniny denne, ideálne z biologického hospodárstva)
  •          jedia veľa polotovarov
  •          sú starší ako 65 rokov
  •          sa zotavujeme z choroby alebo úrazu
  •          sa snažia schudnúť a tak  obmedzujú normálne množstvo jedla

Ak je odpoveď na ktorúkoľvek z týchto otázok "áno", potom multivitamíny sú dobrým doplnkom. Štúdia zistila, že nutričné hodnoty u približne polovice populácie klesajú pod odporúčané denné dávky pre niekoľko živín – napr. vitamín B6, zinok, horčík, vápnik a vitamínu A . Potreby sa samozrejme individuálne líšia ak pravidelne cvičíte, treba dopĺňať železo alebo počas stresového obdobia je potrebné doplniť  vitamíny C a B, pretože ich telo potrebuje viac a podobných príkladov je veľa.

 

Vlastnosti Enerex ESSENTIALS

Získajte všetko, čo potrebujete. Enerex Essentials je vedecky navrhnutý, nutrične vyvážený multivitamínový doplnok, ktorý poskytuje živiny tak, ako príroda sama poskytuje. "SONA-odporúčaná" formula poskytuje 14 esenciálnych vitamínov, 11 stopových minerálov, 4 tráviace enzýmy a zelená strava (list lucerny, zelený jačmeň a Spirulina).

V SONA Multi sú zahrnuté všetky dôležité vitamíny z výskumu SONA a to : Beta-karotén, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín C, tiamín (vitamín B1), riboflavín (vitamín B2) niacín (vitamín B3) , kyselina pantoténová (vitamín B5), vitamín B6 (pyridoxín), biotín (vitamín B7), kyselina listová (vitamín B9), a vitamín B12 (kyanokobalamín).

Minerály v Enerex Essentials: V prírode sa minerály vyskytujú zriedka samy. Sú viazané ako anorganické látoky v pôde a sklalách, alebo organicky v živých organizmoch. V Enerex Essentials sú minerálne látky v kombinácii s aminokyselinami pomocou procesu známom ako chelatácia, ktorý napodobňuje formu, v ktorej je väčšina minerálnych látok nachádzaja v potravinách. Aminokyselinové chelátované minerálne látky sú teda účinnejšie absorbované zo zažívacieho traktu do krvného obehu, než anorganické formy minerálov. Minerálne látky v  Enerex Essentials sú tieto  vápnik, horčík, železo, zinok, mangán, meď, jód, chróm, selén, vanád, molybdén.

Enzýmy  Enerex Essentials: lepšie trávenie doplnku umožňuje optimálne množstvo živín, ktoré sú použité. Preto sú v produkte Sona Multi pridávané tráviace enzýmy na rastlinnej báze, vrátane lipázy a celulázy, ktoré zlepšujú priechod živín cez črevnú stenu do krvného riečišťa, čo zvyšuje vstrebávanie  a črevné zdravie.

Zelené  „superfood“  potraviny  ako organická lucerna, organický zelený jačmeň, Spirulina (modro-zelená riasa). Tieto zabezpečujú dodatočné antioxidanty, enzýmy, chlorofyl, esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny a mnoho ďalších živín. V kombinácii s vitamínmi a minerálmi, poskytujú vyvážené a vysoko vstrebateľné výživy.

Dávkovanie: 3x denne s jedlom alebo ako odporučí lekár

 

Zloženie Enerex Essentials:

Vitamíny:

Beta Carotene 5,000 IU 3.125 mg
Vitamin A (Palmitate) 1000 IU 0.30 mg
Vitamin D3 (Cholecalciferol) 133 IU 3.3 mcg
Vitamin E (d-Alpha Tocopheryl Acetate) 33.3 IU 24.485 mg
Vitamin C (Ascorbic Acid) 133 mg
Thiamine (Vitamin B1) Hydrochloride 3 mg
Riboflavin (Vitamin B2) 1 mg
Niacin (Vitamin B3) Nicotinic Acid 10 mg
Pantothenic Acid (Vitamin B5) Ca-d-Pantothenate 7 mg
Vitamin B6 (Pyridoxine HCl) 3.33 mg
Biotin (Vitamin B7) 50 mcg
Folate (Vitamin B9) Folic Acid 0.27 mg
Vitamin B12 (Cyanocobalamin) 1 mcgMinerál:

Kalcium (HVP Chelate*) 100 mg
Magnézium (HVP Chelate*) 100 mg
Železo (HVP Chelate*) 6 mg
Zinok (HVP Chelate*) 5 mg
Manganese (HVP Chelate*) 1.67 mg
Meď (HVP Chelate*) 1 mg
Iód (Potassium Iodide) 0.05 mg
Chróm (HVP Chelate*) 66.7 mcg
Selén (HVP Chelate*) 66.7 mcg
Vanád (HVP Chelate*) 25 mcg
Molybden (HVP Chelate*) 16.7 mcg


Enzýmy:

Protease (A. oryzae*) 333 HUT 0.666 mg
Lipase (R. oryzae*) 333 LU 4.1625 mg
Amylase (A. oryzae*) 333 DU 3.33 mg
Cellulase (T. longibrachiatum*) 33.3 CU 2.22 mg


Ďalšie zložky:

Bambusový extrakt (35 mg Silica) Tiges de Bambusa vulgaris stems 50 mg
PABA (Para-Aminobenzoic Acid) 7 mg
Choline (bitartrate) 7 mg
Inositol 7 mg


Gluten Free Raw potraviny:

Organic Alfalfa (Medicago sativa) Leaf 150 mg
Organic Green Barley Juice Powder† (Hordeum vulgare) Grass 75 mg
Spirulina Blue-Green Algae (Spirulina platensis) 75 mg


Nemedicínske zložky: Croscarmellose sodium, vegetable magnesium stearate, microcrystalline cellulose, silicon dioxide, vegetable stearin, vegetable cellulose.

Recenzie

Napísať recenziu

Enerex Essentials 90 tbl. - vitamíny a minerály

Enerex Essentials 90 tbl. - vitamíny a minerály

Prípravok, ktorý dodáva organizmu antioxidačnú podporu, obohatenú o prírodné enzýmy, vitamíny, aminokyseliny, esenciálne mastné kyseliny a ďalšie výživné látky.

Jednotková cena 0,25 €/tableta