Enerex Serapeptáza 30 000 SU 100 kps. Zväčšiť

Enerex Serrapeptáza 30 000 SU 100 kps.

E08

Nový produkt

Serrapeptáza je proteolytický  enzým. Proteolytické enzými majú vplyv na čistenie upchatých ciev, zlepšunie prekrvenie jednotlivých orgánov a sú protizápalové.

Jednotková cena 0,28 €/kapsula

Viac detailov

Produkt je momentálne vypredaný. Dostupný na sklade bude: viď nižšie.

Dostupný dátum: 2021-01-04

Zakúpením tohto produktu získate 2 SMART POINTS. Váš účet bude navýšený o 2 SMART POINTS , ktoré môžu byť prevedené na zľavu 0,4 €.


28,2 €

Pridať k obľúbeným produktom

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1% Až do 0,6 €
3 2% Až do 1,7 €
4 3% Až do 3,4 €

Detaily

Predaj produktu serrapeptáza bol pozastavený. Našli sme pr Vás alternativný produkt ktorý sa svojimi účinkami najviac podobá serrapeptáze - Nattokináza. Aký je v porovnaní so serrapeptázou a či pomôže aj Vám nájdete na nasledujúcom linku https://www.smartvit.sk/sk/serrapeptaza/kompava-nattokinase-plus-90-kps.html 

Serrapeptáza 30 000 SU*  (Serratia Peptidase Enzyme)

Výživový doplnok - prírodný  proteolytický enzým

Balenie:  100 kps

*SU – štandardizované jednotky ( standard units)

  • Trápia Vás zápaly chronického alebo akutného charakteru?
  • Potrebujete prečistiť cievy?
  • Potrebujete urýchliť hojenie po operáciií alebo po úrazoch?
  • Potrebujete zvýšiť svoju imunitu?

Ak ste si aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne je Serrapeptáza pre Vás dobrým pomocníkom pri odstránení týchto problémov. 

Pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov ktorý už vyskúšali účinky Serrapeptázy Enerex.

V našej ponuke nájdete aj variantu Serrapeptázy 120 000 SU (150 kps alebo 75 kps) alebo Serrapeptáza 300 000 SU (60 kps), ktorá obsahuje koncentrovanejšiu dávku enzýmu, čiže je vhodnejšia pri rozsiahlejšom zdravotnom probléme, ktorý vyžaduje spektrálnejšiu liečbu. V prípade neistoty prekonzultujte dávku so svojim lekárom.

Serrapeptáza (Serrapeptase) je prírodný proteolytický enzým, izolovaný z baktérie, ktorá nevyvoláva ochorenia (enterobaktéria Serracia E 15) a ktorý má v ľudskom tele široké využitie. Serrapeptáza (Serrapeptase) sa prirodzene nachádza v malých množstvách aj v moči. Pri podaní Serrapeptázy v podobe výživového doplnku prechádza tráviacim traktom cez tenké črevo  do krvného obehu. Serrapeptáza sa veľmi dobre znáša a nepreukazujú sa vedľajšie účinky, ktoré by negatívne ovplyvňovali pacienta. Nesprávnym užívaním sa znižuje priaznivý účinok výživového doplnku.

Viac informácií o Serrapeptáze ako môže pomôcť pri jednotlivých chorobách nájdete na nasledujúcich linkoch:

Ako pomáha Serrapeptáza

Blog Serrapeptáza

UPOZORNENIE:  Na zabezpečenie originality pôvodu a kvality našich výrobkov je  každý ENEREX výrobok označený špeciálnou holografickou ochrannou známkou a na obale nájdete aj text v Slovenskom jazyku. Za výrobky, ktoré takto označené NIE sú, neručí distribútor ani výrobca. Preto na našom e-shope  pre  Vašu maximálnu spokojnosť  ponúkame len certifikované produkty.

Recenzie

úroveň 
2017-04-04

peter

všetko vám verím

úroveň 
2016-04-27

Serrpapetáza

Mám 88 rokov a začal som užívať Serrapeptázu lebo mám ischemickú chorobu srdca, zle počujem na jedno ucho a sústavne mi v ňom pískalo. Pískanie v uchu prestalo, a aj na tlak beriem polovičnú dávku a dúfam že aj sluch sa zlepší. Veľmi som zo Serrapeptázou spokojný a užívam ju ďalej a vrele ju doporučujem každému v našom veku, kedže naše cievy sú veľmi zanesené.

úroveň 
2016-04-11

Skúsenosť zo Serrapeptázou

Volám sa Klára, mám 85 rokov a žijem v Bratislave a začala som užívať serrapeptázu. Bolia ma nohy a beriem lieky na tlak. Obarila som si nohu a lekár skonštatoval že je to2. stupeň spáleniny a že bude treba plastickú operáciu novej kože. Po š dňoch sa to začalo hojiť čo pripisujem Serrapeptáze a lekár bol veľmi prekvapený že čo som užívalaPo týždni sa mi noha výrazne zlepšila a p. Doktorovi som priniesla leták "Serrapeptáza" lebo to nepoznal. Klára

Napíšte Vaše hodnotenie!

Napísať recenziu

Enerex Serrapeptáza 30 000 SU 100 kps.

Enerex Serrapeptáza 30 000 SU 100 kps.

Serrapeptáza je proteolytický  enzým. Proteolytické enzými majú vplyv na čistenie upchatých ciev, zlepšunie prekrvenie jednotlivých orgánov a sú protizápalové.

Jednotková cena 0,28 €/kapsula

ZÁKAZNÍCI KTORÝ ZAKÚPILI TENTO PRODUKT ZAKÚPILI TIEŽ: