Enerex Serapeptáza 120 000 SU 65 kps Zväčšiť

Enerex Serrapeptáza 120 000 SU - 75 kps

Serrapeptáza je prírodný proteolytický enzým. 

Pre viac info o dostupnosti volajte 0908933803

Viac detailov

Produkt je momentálne vypredaný. Dostupný na sklade bude: viď nižšie.

Zakúpením tohto produktu získate 4 SMART POINTS. Váš účet bude navýšený o 4 SMART POINTS , ktoré môžu byť prevedené na zľavu 0,8 €.


41,4 €

Pridať k obľúbeným produktom

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1% Až do 0,8 €
3 2% Až do 2,5 €
4 3% Až do 5,0 €

Detaily

Prečo došlo k pozastaveniu predaja Serrapeptázy Enerex 120 000 Su 150 kps? Viac sa dočítate TU v prípade informáciiío dostupnosti nás možete kontaktovať aj telefonicky na 0908933803

Serrapeptáza 120 000 SU*  (Serratia Peptidase Enzyme)

Výživový doplnok - prírodný  proteolytický enzým

Balenie: 75 kapsúl

Jednotková cena 0,55 €/kapsula

*SU – štandardizované jednotky ( standard units)

SERRAPEPTÁZU 120 000SU 75kps nájdete aj v týchto cenovo ZVÝHODNENÝCH BALÍKOCH 

Zdravé srdce Mini - Serrapeptáza + omega more

Serrapeptáza (Serrapeptase) je prírodný proteolytický enzým, izolovaný z baktérie, ktorá nevyvoláva ochorenia (enterobaktéria Serracia E 15) a ktorý má v ľudskom tele široké využitie. Serrapeptáza (Serrapeptase) sa prirodzene nachádza v malých množstvách aj v moči. Pri podaní Serrapeptázy v podobe výživového doplnku prechádza tráviacim traktom cez tenké črevo  do krvného obehu. Serrapeptáza sa veľmi dobre znáša a nepreukazujú sa vedľajšie účinky, ktoré by negatívne ovplyvňovali pacienta. Nesprávnym užívaním sa znižuje priaznivý účinok výživového doplnku.

Dávkovanie: Dávka závisí od váhy  a stavu. Doporučejeme vždy prekonzultovať s lekárom. Kapsule treba užívať minimálne 3 mesiace  aby sa prejavil účinok . Odporúčame 1 kapsulu denne ráno nalačno a zapiť čistou vodou. Jesť najskôr za 30 minút.  Dĺžka užívania enzýmu závísí od konkrétneho problému, v chronických prípadoch ide o dlhodobejšie liečenie . Je dôležité kontrolovať výsledky s lekárom na základe vyšetrení a podľa nich pokračovať v užívaní.

 

Zložka:

Serrapeptáza (Serratiopeptidase, Serratia marcescens (E-15) celá bunka) 120 000 SU. 

60 mg

Ďalšie zložky: 

Organická hnedá ryžová múka *, magnéziumstearát, gellanopvá guma, hypromelóza (DRcaps = Oneskorené uvoľnenie kapsule).

Neexistujú žiadne iné pridané zložky.

UPOZORNENIE:  Na zabezpečenie originality pôvodu a kvality našich výrobkov je  každý ENEREX výrobok označený špeciálnou holografickou ochrannou známkou a na obale nájdete aj text v Slovenskom jazyku. Za výrobky, ktoré takto označené NIE sú, neručí distribútor ani výrobca. Preto na našom e-shope  pre  Vašu maximálnu spokojnosť  ponúkame len certifikované produkty.

Recenzie

úroveň 
2018-06-23

Poďakovanie

Som Silvia, 52 ročná, a už od detstva trpím očným zápalom. Samé nemocnice, rehab v Novom Smokovci, vo Vyšných Hágach, prekonala som na ľavé oko už asi 12operacii,na pravé oko zatiaľ iba jeden. Pred rokom som mala operáciu a po prudkom zapale ablaciu chorioidei, vtedy som natrafila na Váš výrobok, brala som TÝŽDEŇ, a v Bratislave na kontrole mi nechceli uveriť, že opuch zmizol. Žiaľ pred mesiacom na druhom oku sa mi zhoršilo videnie, diagnoza:edém mauly Rýchlo som bežala do lekárne, kúpila som serrapeptase od českého výrobcu, brala som a nič, na druhý týždeň som už neprečítala z telefónu sms ku, tak sa mi zhoršil zrak. Štvrtok u Vás som objednala serrapeptase 120000su,piatok už som brala, v pondelok na kontrole v BA, zlepšení, a po dvoch týždňoch úplne zmizol edém na mauly, doktorka nechcela uveriť. Vidím tak ako pred tým a som na tisíc percent presvedčená že mi pomohol by robot serrapeptase. Ľutujem iba to, že s fotkami to neviem zdokumentovať. Ďakujem Vám veľmi pekne za tento úžasný produkt.

  • Pre 1 z celkového počtu 1 ľudí bolo toto hodnotenie užitočné.
úroveň 
2016-05-02

Serrapeptáza

Serrapeptázu 120 000 SU kupujem pre svojho 60-ročného ocina, ktorý má vážne ochorenie pľúc.
Zatiaľ pociťuje mierne zníženie bolesti.
Berie to 2 mesiac, tak uvidíme...
Určite odporúčam vyskúšať.

úroveň 
2016-04-27

Serrpapetáza pomohla zahojiť ranu

Na krutý zážitok po uhryznutí psom mi okrem chirurgického ošetrenia pomohla veľmi rýchlo zabudnúť SERAPEPTAZA. Jej účinky sa dostavili po pár dňoch užívania zvýšenej dávky a rany a podliatiny sa pekne a rýchlo zahojili. ĎAKUJEM! A odporúčam.

úroveň 
2016-04-27

Serrpapetáza

Mám 88 rokov a začal som užívať Serrapeptázu lebo mám ischemickú chorobu srdca, zle počujem na jedno ucho a sústavne mi v ňom pískalo. Pískanie v uchu prestalo, a aj na tlak beriem polovičnú dávku a dúfam že aj sluch sa zlepší. Veľmi som zo Serrapeptázou spokojný a užívam ju ďalej a vrele ju doporučujem každému v našom veku, kedže naše cievy sú veľmi zanesené.

úroveň 
2016-04-12

Darina Pôbišová

Poznám Serrapeptázu už dlhšie a som s ňou veľmi spokojná, pomohla mi pri rôznych ťažkostiach, odporúčam ju aj pri žilových a cievnych ťažkostiach.

úroveň 
2016-04-11

Skúsenosť zo Serrapeptázou

Volám sa Klára, mám 85 rokov a žijem v Bratislave a začala som užívať serrapeptázu. Bolia ma nohy a beriem lieky na tlak. Obarila som si nohu a lekár skonštatoval že je to2. stupeň spáleniny a že bude treba plastickú operáciu novej kože. Po š dňoch sa to začalo hojiť čo pripisujem Serrapeptáze a lekár bol veľmi prekvapený že čo som užívalaPo týždni sa mi noha výrazne zlepšila a p. Doktorovi som priniesla leták "Serrapeptáza" lebo to nepoznal. Klára

úroveň 
2016-02-29

serrapeptaza

Vynikajúci prípravok pre zmiernenie bolesti.O 50% som znížila užívanie liekov proti bolesti.Mám veľký problém s porušenou chrbticou a serrapeptaza ma chráni pred veľkou spotrebou liekov.Ďakujem

Napíšte Vaše hodnotenie!

Napísať recenziu

Enerex Serrapeptáza 120 000 SU - 75 kps

Enerex Serrapeptáza 120 000 SU - 75 kps

Serrapeptáza je prírodný proteolytický enzým. 

Pre viac info o dostupnosti volajte 0908933803