Serapeptáza 120 000 SU - 65 kps Zväčšiť

Enerex Serrapeptáza 120 000 SU - 75 kps

E02

Nový produkt

Serrapeptáza je enzým, ktorý pozitívne vplýva na čistenie upchatých ciev, zlepšuje prekrvenie jednotlivých orgánov a taktiež pomáha odstrániť zápaly v tele.

Jednotková cena 0,55 €/kapsula

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu získate 4 SMART POINTS. Váš účet bude navýšený o 4 SMART POINTS , ktoré môžu byť prevedené na zľavu 0,8 €.


41,4 €

Pridať k obľúbeným produktom

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1% Až do 0,8 €
3 2% Až do 2,5 €
4 3% Až do 5,0 €

Detaily

Serrapeptáza 120 000 SU*  (Serratia Peptidase Enzyme)

Výživový doplnok - prírodný  proteolytický enzým

Balenie: 75 kapsúl

Jednotková cena 0,55 €/kapsula

*SU – štandardizované jednotky ( standard units)

SERRAPEPTÁZU 120 000SU 75kps nájdete aj v týchto cenovo ZVÝHODNENÝCH BALÍKOCH 

Zdravé srdce Mini - Serrapeptáza + WILD OMEGA 3

Serrapeptáza (Serrapeptase) je prírodný  enzým, ktorý má v ľudskom tele široké využitie. Napomáha vyčistiť zúžené cievy, zlepšiť prekrvenie jednotlivých orgánov a môže pomôcť vyhnúť sa operácií zúžených ciev. Pomáha pri rozklade odumretých tkanív, krvných zrazenín, cýst, cievnych (arteriálnych) povlakov a pri všetkých formách zápalov- hlavne zápalov kĺbov (artrózy). Je to prírodná protizápalová  látka na liečbu bolesti a opuchu.

Klinické štúdie ukázali, že Serrapeptáza (Serrapeptase) má účinky

  • fibrinolytické (rozpúšta krvné zrazeniny a znižuje riziko tvorby krvných zrazenín –trombov)
  • protizápalové -  protizápalové účinky sú lepšie ako účinky iných proteolytických enzýmov
  • antiedematózne účinky v tkanivách  (zabraňuje opuchu a hromadeniu tekutiny)
  • potláča bolesť

Serrapeptáza (Serrapeptase)  sa stále častejšie využíva ako  prírodná alternatíva väčšiny protizápalových liekov.

Ako funguje

  • pomáha zmierňovať zápal zriedením zápalovej tekutiny a uľahčuje tak jej odtok, čo urýchľuje hojenie tkaniva
  • pomáha zmierniť bolesť (tlmí uvoľnovanie látok, ktoré vyvolávajú bolesť zo zapálených tkanív)
  • pomáha zlepšovať stav ciev a srdca tým, že  rozkladá nepotrebné  látky - výhodou Serrapeptázy je schopnosť rozkladať aterosklerotické pláty, ktoré zužujú cievy bez akéhokoľvek poškodenia vnútornej výstelky ciev
  • pomáha rozkladať mŕtve tkanivá, krvné zrazeniny, cysty, cievne pláty a zápalové látky všetkých druhov
  • pomáha pri ochoreniach, ako sú zápaly kĺbov, ateroskleróza, skleróza multiplex, alergie, astma, kŕčové žily

Serrapeptáza (Serrapeptase)  je prírodná protizápalová látka. Je to proteolytický enzým, izolovaný z baktérie, ktorá nevyvoláva ochorenia (enterobaktéria Serracia E 15). Serrapeptáza (Serrapeptase)   sa prirodzene nachádza v malých množstvách aj v moči. Pri podaní Serrapeptázy v podobe výžívového doplnku prechádza tráviacim trkatom cez tenké črevo a do krvného obehu.

Okrem zmiernenia zápalu jedným z jej najväčších prínosov je pomoc pri zmierňovaní bolesti. Lekári poznajú priaznivé účinky Serrapeptázy proti bolesti a zápalu a používajú ju v liečbe namiesto salicylátov, ibuprofenu a iných nesteroidných antireumatík (ktoré môžu mať vedľajšie účinky, prípadne zaťažujú organizmus).

V Západnej Európe a v Ázii je Serrapeptáza bežná v liečbe opuchov, ktoré vznikajú po úraze alebo zápale a taktiež ako prírodná alternatíva antibiotík a analgetík. Účinný enzým  je vhodný namiesto liekov ako sú  salicyláty a tiež steroidy pre tých, ktorí trpia reumatoidnou artritídou (zápal klbov) a širokým spektrom autoimúnnych ochorení, ktoré narúšajú zápalovú odpoveď. Patria sem aj ulcerózna kolitída (zápalové ochorenie hrubého čreva), psoriáza, uveitída, alergia a niektoré formy rakoviny.

Zatiaľ čo steroidné a nesteroidné protizápalové lieky môžu pomôct dočasne uľaviť od bolesti, opuchu a zápalu, môžu tiež potláčať obranyschopnosť tela a mať nebezpečné vedľajšie účinky. Serrapeptáza nemá brzdiace účinky na prostaglandíny a nepreukázali sa žiadne vedľajšie účinky na črevá.

Liečba je vhodná pre: chronickú sinusitídu (zápaly prínosových dutín), vylúčenie hlienov z priedušiek (enzým rozkladá bielkovinové vlákna, ktoré umožňujú mucínu zhrubnúť), podvrtnutie, poškodené šlachy a iné úrazové poranenia, opuchy a tiež pooperačný zápal. Pomáha viazať ťažké kovy a vylučovať jedy (toxíny), čím  pomáha zlepšiť obranyschopnosť tela, usmerniť hormonálnu nerovnováhu a zrýchliť hojenie tkanív.  Keďže Serrapeptáza účinne rozkladá krvné zrazeniny a odumreté tkanivá, je vhodná pri liečbe kŕčových žíl.

Serrapeptáza sa veľmi dobre znáša a nepreukazujú sa vedľajšie účinky, ktoré by negatívne ovplyvňovali pacienta.

Dávkovanie: Dávka závisí od váhy  a stavu. Doporučejeme vždy prekonzultovať s lekárom. Kapsule treba užívať minimálne 3 mesiace  aby sa prejavil účinok (v prípade zlepšenia stavu ciev, dlhodobých zápalov, krčových žíl, cýst). Odporúčame 1 kapsulu denne ráno nalačno a zapiť čistou vodou. Jesť najskôr za 30 minút.  Dĺžka užívania enzýmu závísí od konkrétneho problému, v chronických prípadoch ide o dlhodobejšie liečenie (odstránenie arteriálnych povlakov može trvať aj pol roka-rok). Je dôležité kontrolovať výsledky s lekárom na základe vyšetrení a podľa nich pokračovať v užívaní. 

informácií o Serrapeptáze ako môže pomôcť pri jednotlivých chorobách nájdete na nasledujúcich linkoch:

Ako pomáha Serrapeptáza

Blog Serrapeptáza

 

Liečivá zložka:

Serrapeptáza (Serratiopeptidase, Serratia marcescens (E-15) celá bunka) 120 000 SU. 

60 mg

Neliečivé zložky: 

Organická hnedá ryžová múka *, magnéziumstearát, gellanopvá guma, hypromelóza (DRcaps = Oneskorené uvoľnenie kapsule).

Neexistujú žiadne iné pridané zložky.

UPOZORNENIE:  Na zabezpečenie originality pôvodu a kvality našich výrobkov je  každý ENEREX výrobok označený špeciálnou holografickou ochrannou známkou a na obale nájdete aj text v Slovenskom jazyku. Za výrobky, ktoré takto označené NIE sú, neručí distribútor ani výrobca. Preto na našom e-shope  pre  Vašu maximálnu spokojnosť  ponúkame len certifikované produkty.

Recenzie

úroveň 
2018-06-23

Poďakovanie

Som Silvia, 52 ročná, a už od detstva trpím očným zápalom. Samé nemocnice, rehab v Novom Smokovci, vo Vyšných Hágach, prekonala som na ľavé oko už asi 12operacii,na pravé oko zatiaľ iba jeden. Pred rokom som mala operáciu a po prudkom zapale ablaciu chorioidei, vtedy som natrafila na Váš výrobok, brala som TÝŽDEŇ, a v Bratislave na kontrole mi nechceli uveriť, že opuch zmizol. Žiaľ pred mesiacom na druhom oku sa mi zhoršilo videnie, diagnoza:edém mauly Rýchlo som bežala do lekárne, kúpila som serrapeptase od českého výrobcu, brala som a nič, na druhý týždeň som už neprečítala z telefónu sms ku, tak sa mi zhoršil zrak. Štvrtok u Vás som objednala serrapeptase 120000su,piatok už som brala, v pondelok na kontrole v BA, zlepšení, a po dvoch týždňoch úplne zmizol edém na mauly, doktorka nechcela uveriť. Vidím tak ako pred tým a som na tisíc percent presvedčená že mi pomohol by robot serrapeptase. Ľutujem iba to, že s fotkami to neviem zdokumentovať. Ďakujem Vám veľmi pekne za tento úžasný produkt.

úroveň 
2016-05-02

Serrapeptáza

Serrapeptázu 120 000 SU kupujem pre svojho 60-ročného ocina, ktorý má vážne ochorenie pľúc.
Zatiaľ pociťuje mierne zníženie bolesti.
Berie to 2 mesiac, tak uvidíme...
Určite odporúčam vyskúšať.

úroveň 
2016-04-27

Serrpapetáza pomohla zahojiť ranu

Na krutý zážitok po uhryznutí psom mi okrem chirurgického ošetrenia pomohla veľmi rýchlo zabudnúť SERAPEPTAZA. Jej účinky sa dostavili po pár dňoch užívania zvýšenej dávky a rany a podliatiny sa pekne a rýchlo zahojili. ĎAKUJEM! A odporúčam.

úroveň 
2016-04-27

Serrpapetáza

Mám 88 rokov a začal som užívať Serrapeptázu lebo mám ischemickú chorobu srdca, zle počujem na jedno ucho a sústavne mi v ňom pískalo. Pískanie v uchu prestalo, a aj na tlak beriem polovičnú dávku a dúfam že aj sluch sa zlepší. Veľmi som zo Serrapeptázou spokojný a užívam ju ďalej a vrele ju doporučujem každému v našom veku, kedže naše cievy sú veľmi zanesené.

úroveň 
2016-04-12

Darina Pôbišová

Poznám Serrapeptázu už dlhšie a som s ňou veľmi spokojná, pomohla mi pri rôznych ťažkostiach, odporúčam ju aj pri žilových a cievnych ťažkostiach.

úroveň 
2016-04-11

Skúsenosť zo Serrapeptázou

Volám sa Klára, mám 85 rokov a žijem v Bratislave a začala som užívať serrapeptázu. Bolia ma nohy a beriem lieky na tlak. Obarila som si nohu a lekár skonštatoval že je to2. stupeň spáleniny a že bude treba plastickú operáciu novej kože. Po š dňoch sa to začalo hojiť čo pripisujem Serrapeptáze a lekár bol veľmi prekvapený že čo som užívalaPo týždni sa mi noha výrazne zlepšila a p. Doktorovi som priniesla leták "Serrapeptáza" lebo to nepoznal. Klára

úroveň 
2016-02-29

serrapeptaza

Vynikajúci prípravok pre zmiernenie bolesti.O 50% som znížila užívanie liekov proti bolesti.Mám veľký problém s porušenou chrbticou a serrapeptaza ma chráni pred veľkou spotrebou liekov.Ďakujem

Napíšte Vaše hodnotenie!

Napísať recenziu

Enerex Serrapeptáza 120 000 SU - 75 kps

Enerex Serrapeptáza 120 000 SU - 75 kps

Serrapeptáza je enzým, ktorý pozitívne vplýva na čistenie upchatých ciev, zlepšuje prekrvenie jednotlivých orgánov a taktiež pomáha odstrániť zápaly v tele.

Jednotková cena 0,55 €/kapsula