Eshop Smartvit.sk prináša pre Vás, našich zákaznikov, vernostný systém SMARTVIT GET MORE. Ja založený na vernostných bodoch SMART POINTS, ktoré sú každému zaregistrovanému zákaznikovi pripísané po doručení objednávky.

Získané body následne viete vo svojom účte v kategórii Moje SMART POINTS zameniť za zľavový kupón, ktorého číslo zadáte do nasledujúcej objednávky a tak uplatníte zľavu z nákupu.

Keďže sme sa v poslednom čase čoraz viac stretávali s otázkami ako môžete Vaše nazbierané SMART POINTS premeniť na zľavovú poukážku, pripravili sme pre Vás tento jednoduchý návod ako na to.

1. Prihlásenie sa do účtu

Aby Ste si mohli uplatniť Vaše SMART POINTS je nutné, aby Ste sa prihlásili do svojho účtu. Pre prihlásenie musíte kliknúť na tlačítko „Prihlásiť sa“ v pravom hornom rohu obrazovky.

1-prihlasenie.png

2. Vyplnenie prihlasovacích údajov

Následne treba vyplniť prihlasovacie údaje (email a heslo), ktoré Ste si zvolili pri prvej registrácií.

3. Vstup do sekcie SMART POINTS

Po úspešnom prihlásení sa Vám objaví úvodné menu Vášho osobného účtu. Tu treba zvoliť sekciu „MOJE SMART POINTS“

4. Transformovanie SMART POINTS na zľavovú poukážku

Ako už ste v minulosti svoje objednávky realizovali ako registrovaný užívateľ v sekcii MOJE SMART POINTS nájdete počet nazbieraných vernostných bodov z jednotlivých objednávok, ktoré môžete teraz transformovať na zľavovú poukážku kliknutím na tlačidlo „Transformovať svoje body do poukážky na XX €“.

Po kliknutí na tlačidlo transformovať Vám systém v hornej časti obrazovky vyhodí dialógové okno kde sa Vás ešte raz spýta či naozaj chcete transformovať svoje body na zľavovú poukážku. Ak áno kliknite na tlačidlo OK a body máte transformované na zľavovú poukážku.

5. Skopírovanie zľavového kódu

Následne sa Vám v sekcii MOJE SMART POINTS objaví vygenerovaný zľavový kód, ktorý má platnosť po dobu jedného roku a môžete ho použiť pri Vašich nákupoch.

6. Použitie zľavového kódu

Vygenerovaný zľavový kód vložte pri Vašej ďalšej objednávke v kroku ZHRNUTIE OBSAHU NÁKUPN0HO KOŠÍKA do poľa POUKÁŽKY a stlačte tlačidlo OK. (V prípade už vygenerovaného kódu Vám systém ponúkne túto možnosť automaticky).

Po stlačení tlačidla OK Vám systém automaticky z celkovej sumy odráta hodnotu Vami vygenerovanej zľavovej poukážky. S novou výslednou sumou môžete teraz dokončiť Váš nákup.

TIPY:

 Zľavový kupón môžete generovať až po doručení aspoň jednej Vašej objednávky.Po doručení každej ďalšej objednávky sa stav účtu Smart Points zvýši.

 Pozor na situáciu keď Vám zľavová poukážka môže znížiť cenu pod 85€ (kedy máte dopravu tovaru zadarmo) a tým pádom Vám bude systém automaticky účtovať poštovné.

 V prípade ak by Ste mali nejaké nejasnosti neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom a my Vám ochotne poradíme.