Myslíme na kvalitu 

Spoločnosť Smartvit sa venuje propagácii a distribúcii výživových doplnkov so špeciálnym dôrazom na ich kvalitné zloženie, prírodný pôvod a efektívnosť pre vstrebávanie v ľudskom tele. Vyše 90 percent ponúkaných výrobokov pochádza z organicky získaných surovín. Suroviny  rastlinného pôvodu sú dopestované v poľnohospodárstve, ktoré nepoužíva pesticídy a geneticky modifikované plodiny.  Všetky produkty spĺňajú prísne normy na nezávadnosť a čistotu. Nezanedbávame ani dopad na životné prostredie, preto dbáme na spôsob balenia. 90 percent našich produktov je balených v BPA free recyklovaných plastových obaloch.
Efektívnosť pre ľudí
Dôležitým kritériom pre výber produktov, ktoré nájdete na našom eshope je zloženie jednotlivých výrobkov. Kladieme dôraz na to, aby všetky produkty boli pre ľudí efektívne , to znamená, aby ich ľudský organizmus vedel prijať a vstrebať prijaté živiny. 
 
Spolupracujeme s osvedčenými výrobcami 
Spoločnosť Enerex je kanadská značka, ktorá sa zameriava na výrobu špičkových doplnkov výživy už vyše 20 rokov a na Slovensku sa jej výrobky predávajú už vyše od roku 2009. Slovenská spoločnosť Kompava pôsobí na európskom trhu od roku 2002  a počas svojho pôsobenia získala množstvo ocenení, vyznamenaní a spokojných zákazníkov.
Čo ponúkame? 
snažíme sa našim zákazníkom poskytovať čo najlepšie služby. Snažíme sa v rámci našej kompentencie vždy zákazníkom vhodne poradiť, priniesť im potrebný zákaznícky servis a zameriavame sa taktiež na rýchle doručenie objednaného tovaru priamo k zákazníkom.
Sme veľmi vďační, za spätnú väzbu, ktorú od našich zákazníkov dostávame.
Ďakujeme!

Recenzie:
Produkt Enerex Serrapetáza 120 000 SU
Receznzia od Mária H.
Serrapeptzu uzivam uz dlho,vyrazne mi pomohla po TEP, a mam upraveny cholesterol

Receznzia od Janka
Mne velmi pomohla, mala som velke problemy s krcovymi zilami, musela som sice na operaciu, lebo to uz bolo velmi zle, ale Serrapeptáza mi pomohla zmiernit bolest a obnovit odumrete tkanivoco mi napadli cervene krvinky , neviem ci som to spravne napisala.
Stale uzivam Serrapeptázu a citim sa dobre.

Receznzia od Silvia Bircakova
Som Silvia, 52 ročná, a už od detstva trpím očným zápalom. Samé nemocnice, rehab v Novom Smokovci, vo Vyšných Hágach, prekonala som na ľavé oko už asi 12operacii,na pravé oko zatiaľ iba jeden. Pred rokom som mala operáciu a po prudkom zapale ablaciu chorioidei, vtedy som natrafila na Váš výrobok, brala som TÝŽDEŇ, a v Bratislave na kontrole mi nechceli uveriť, že opuch zmizol. Žiaľ pred mesiacom na druhom oku sa mi zhoršilo videnie, diagnoza:edém mauly Rýchlo som bežala do lekárne, kúpila som serrapeptase od českého výrobcu, brala som a nič, na druhý týždeň som už neprečítala z telefónu sms ku, tak sa mi zhoršil zrak. Štvrtok u Vás som objednala serrapeptase 120000su,piatok už som brala, v pondelok na kontrole v BA, zlepšení, a po dvoch týždňoch úplne zmizol edém na mauly, doktorka nechcela uveriť. Vidím tak ako pred tým a som na tisíc percent presvedčená že mi pomohol by robot serrapeptase. Ľutujem iba to, že s fotkami to neviem zdokumentovať. Ďakujem Vám veľmi pekne za tento úžasný produkt.

Produkt Kompava Serrapetase Plus 
Receznzia od p. Blazeny
Beriem uz rok aj pol,.vynimocne vyborne ucinky, zapaly uplne odstupili, nemam chripku, anginu,..dutiny zapalene co ma predtym casto trapilo.som vitalna, zdrava no a drzim si aj svoju stabilnu vahu...Vyborny!

Ďalšie referencie o nás nájdete na portále HEUREKA alebo pri jednotlivých produktoch v kolonke refernecie.