Milý naši zákazníci,

V blízkej dobe bude predaj Vami obľúbenej Serrpapetázy pozastavený v celej Európskej Únii. Dôvodom  je  formálny legislatívny proces. Nejde o zistenie nežiadúcich účinky alebo ohrozenia zdravia. Účinna látka Serrapeptáza sa v priebehu minulého roka dostala do zoznamu látok, ktorý Európska Únia pravidelne vyhodnocuje a pridáva do zoznamu povolených látok. Ide o tzv. Novel food, kam sa minulý rok dostali na registráciu všetky látky, ktoré sa po roku 1997 dostali na trh Európskej Únie. Je potrebné legislatívnym spôsobom povoliť zaradenie produktov, ktoré obsahujú účinnu látku Serrapetázy na trh Európskej Únie. Kým nie je oficiálne Európskou Úniou účinná látka Serrapeptáza pridaná do tohto zoznamu, oficiálne nie je povolený jej predaj na území Európskej Únie.  

Chceme Vás ubezepčiť, že tento zákaz nie je a ani nebude vydaný v súvislosti  s negatívnou skúsenosťou alebo nebezpečeným zistením užívania produktu. Doteraz bol predaj povolený na základe platných registrácií a povolení Úradu verejného zdravotníctva. Denne dostávame pozítívne ohlasy a dobré skúsenosti našich zákazníkov s týmto naozaj vzácnym a účinným produktom.

Aktuálne všetci výrobcovia a distribútori, s ktorými spolupracujeme aktívne pracujú na legislatívnom zapracovaní a znovu zaradaní Serrpeptázy na trh.
Dodávka  a výroba Serrapeptázy na Slovenský trh je aktuálne pozastavená.

Detailné info ohľadom uvedenia Serrapeptázy na trh budeme uverejňovať v tejto sekcii, prípadne ak máte záujem o info hneď ako bude serrapeptáza dostupná zaregistrujte sa na odber nášho newsletteru cez ktorý budeme okamžite informovať v prípade opätovného žačatia predaja.

Ak máte záujem o aktuálne info o situáci ohľadom Serrapeptázy volajte prosím na naše kontaktné číslo 0908933803