Panarom Imunarom 30 ml Zväčšiť

Panarom Imunarom 30 ml

Kombinácia esenciálnych olejov posilňuje imunitný systém.

Viac detailov

Produkt je momentálne vypredaný. Dostupný na sklade bude: viď nižšie.

Zakúpením tohto produktu získate 1 SMART POINTS. Váš účet bude navýšený o 1 SMART POINTS , ktoré môžu byť prevedené na zľavu 0,2 €.


14,3 €

Pridať k obľúbeným produktom

Detaily

Zmes 100% čistých a prírodných esenciálnych olejov do difuzéra. Táto kombinácia esenciálnych olejov posilňuje imunitný systém, má antiseptické účinky. Používa sa v odparovači alebo v saune. Borovica lesná (Pinus sylvestris), Gáfrovník lekársky ct cineol (Cinnamomum camphora ct cinéole), Niaouli (Melaleuca quinquenvervia ct cinéole) patria medzi éterické oleje s najsilnejším antivírusovým účinkom, pomáhajú pri rozpúšťaní a uvoľňovaní hlienov. Silica Americkej borovice (Pinus ponderosa) zmierňuje kŕče, čistí pľúca a zlepšuje ich vitalitu. Okrem toho obsahuje aj populárny Čajovníkový éterický olej (Melaleuca alternifolia), ktorý má antibakteriálne, protiplesňové, antivírusové a dezinfekčné účinky.

Hlavné zložky: Borovica lesná, Gáfrovník lekársky ct cineol, Niaouli (Cajeput), Americká borovica, Čajovník

Použitie:Táto zmes je vynikajúca pre imunitný systém, na difúzovanie, na čistenie vzduchu alebo do sauny. V prípade difúzovania nakvapkajte 10-20 kvapiek do difuzéra (rozprašovača) v závislosti od veľkosti miestnosti.

Recenzie

Napísať recenziu

Panarom Imunarom 30 ml

Panarom Imunarom 30 ml

Kombinácia esenciálnych olejov posilňuje imunitný systém.